lžíce dětská ANIMALS nerez
Kód: MA-369688
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce dětská ANIMALS, nerez. Dětská lžička ANIMALS z leštěné oceli s vyraženým motivem zvířátka na rukojeti. Lžička je vyrobená z nerezi 18/0.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022494523 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,028 kg |
| Objem přepravní: | 0,18 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
