lžíce jídelní CELESTRA nerez
Kód: MA-327136
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce jídelní CELESTRA 1ks. Materiál: nerez 14/1, povrch lesklý. Délka 19,3 cm. Síla nerezu: 1,70 mm, povrchová úprava: hand polish.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022621714 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
