lžíce jídelní CHANTE nerez (3ks)
Kód: MA-287485
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce polévková CHANTE, 3ks. Materiál: nerez 14/1, povrch lesklý. Délka 19 cm. Síla nerezi: 1,20 mm, povrchová úprava: hand polish.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022362426 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 0,2625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
