lžíce jídelní COLETTE nerez (3ks)
Kód: MA-368919
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce jídelní COLETTE nerez (3 ks). materiál: nerez 14/1, povrch lesklý délka: 20 cm síla nerezi: 1,80 mm povrchová úprava: hand polish balení: 3 ks Lžíce je vyrobená z kvalitní nerezové oceli s povrchovou úpravou hand polish. Tento kousek zkrátka dodá prostřenému stolu nenucené elegantní kouzlo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022361870 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,166 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,2625 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Typ příborů: | klasické |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Příbory |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
