lžíce jídelní COLETTE nerez, bez štítku
Kód: MA-287486
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce jídelní COLETTE nerez. materiál: nerez 14/1, povrch lesklý délka: 20 cm síla nerezi: 1,80 mm povrchová úprava: hand polish. Lžíce je vyrobená z kvalitní nerezové oceli s povrchovou úpravou hand polish. Tento kousek zkrátka dodá prostřenému stolu nenucené elegantní kouzlo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590419036667 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,168 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
