lžíce jídelní EKO nerez
Kód: MA-268405
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce jídelní EKO nerez. délka: 18,5 cm materiál: nerez Klasická nerezová jídelní lžíce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022107867 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,266 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
