lžíce s otvory 6,5x29cm PH mix barev
Kód: MA-229463
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce s otvory 6,5 x 29 cm, PH mix barev. rozměry: 6,5 x 29 cm materiál: plast mix barev: bílá, bílý granit, béžový granit, hnědá Lžíce s otvory - moderní jednoduchý design vhodný do každé kuchyně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obracečky, lopatky, naběračky, pěnovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594000030553 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,034 kg |
| Objem přepravní: | 0,5655 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
