lžička 20,8cm silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-287491
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Silikonová lžička 20,8 cm CULINARIA Red je praktický pomocník s širokým využití v kuchyni při vaření, zadělávání těst, míchání krémů, omáček, atd. Náčiní ze silikonového materiálu je ideální při používání nádobí s nepřilnavým povrchem. Pevnost lžičky zajišťuje uvnitř silikonového materiálu kovová výztuha. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňského náčiní a mnohé další výrobky. Silikon je odolný vysokým teplotám (do 230 st. C).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022345078 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,24 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
