lžička mocca EKO nerez
Kód: MA-369691
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička mocca EKO nerez. délka: 11,5 cm materiál: nerez 18/0 síla materiálu: 1,2 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022378809 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,014 kg |
| Objem přepravní: | 0,054 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
