lžička na čaj COLETTE nerez (3ks)
Kód: MA-368920
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička na čaj COLETTE nerez (3 ks). materiál: nerez 14/1, povrch lesklý délka: 13 cm síla nerezi: 1,60 mm povrchová úprava: hand polish balení: 3 ks Lžička je vyrobená z kvalitní nerezové oceli s povrchovou úpravou hand polish. Tento kousek zkrátka dodá prostřenému stolu nenucené elegantní kouzlo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022361863 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,076 kg |
| Objem přepravní: | 0,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
