lžička na čaj DESMA nerez
Kód: MA-337256
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička na čaj DESMA, délka 135 mm, materiál - nerez 401, 1,5mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022622582 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,019 kg |
| Objem přepravní: | 0,0336 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 0,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
