lžička na čaj DESTINI nerez
Kód: MA-337252
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička na čaj DESTINI, délka 136 mm, materiál - nerez 401, 1,5mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022622544 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,3248 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 0,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
