lžička na čaj EKO nerez
Kód: MA-268406
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička na čaj EKO nerez. materiál: nerez Kávová lžička v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022107850 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,015 kg |
| Objem přepravní: | 0,135 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
