lžička na čaj SUPER VALUE nerez (6ks)
Kód: MA-327061
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nerezová čajová lžička SUPER VALUE o délce 14 cm, je vyrobena z nerezi 18/0, tl.1,2 mm. Sada obsahuje 6 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022604595 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 0,112 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
