lžička na jogurt 15cm PH (6ks)
Kód: MA-330161
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička na jogurt 15 cm, PH (6 ks). délka: 15 cm objem: 5 ml materiál: plast balení: 6 ks Plastová lžíčka na jogurt, vyrobeno ze SAN - bezpečné bez BPA, PAH a ftalátů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594026573225 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,1056 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 3,2 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 2,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
