lžička na latté COLETTE nerez (3ks)
Kód: MA-368922
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička na kávu latte nerez COLETTE (3 ks). materiál: nerez 14/1, povrch lesklý délka: 18 cm síla nerezi: 1,50 mm povrchová úprava: hand polish balení: 3 ks Lžička je vyrobená z kvalitní nerezové oceli s povrchovou úpravou hand polish. Tento kousek zkrátka dodá prostřenému stolu nenucené elegantní kouzlo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022361900 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem přepravní: | 0,1575 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
