lžička na latte COLETTE nerez
Kód: MA-337306
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička na kávu latte nerez COLETTE. materiál: nerez 14/1, povrch lesklý délka: 18 cm síla nerezi: 1,50 mm povrchová úprava: hand polish Lžička je vyrobená z kvalitní nerezové oceli s povrchovou úpravou hand polish. Tento kousek zkrátka dodá prostřenému stolu nenucené elegantní kouzlo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022374986 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,0378 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 0,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
