lžička na limonádu EKO nerez
Kód: MA-369692
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžička na limonádu EKO. délka: 21 cm materiál: nerez 18/0 síla materiálu: 1,5 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022378816 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,026 kg |
| Objem přepravní: | 0,132 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
