lžička na limonádu HOTEL
Kód: MA-168115
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerez Lžička na limonádu v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti či restaurace.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8581190012704 |
| Hloubka přepravní: | 21,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,1935 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
