lžička na zmrzlinu HOTEL
Kód: MA-168116
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerez Lžička na zmrzlinu v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti či restaurace.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8581190016702 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,1125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,5 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
