mačkadlo BRILLANTE 22,3cm dřev.
Kód: MA-267609
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mačkadlo BRILLANTE 22,3 cm, dřevěné. délka: 22,3 cm průměr: 3,3 cm materiál: bukové dřevo Dřevěné mačkadlo BANQUET Brillante, provedení natur v kvalitním zpracování. Poradí si s drcením citrusů, cukru nebo bylinek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590419033604 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem přepravní: | 0,198 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
