mačkadlo na vař.brambory pákové JUNIOR 25cm pr.10cm
Kód: MA-210241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr: 25 cm průměr: 10 cm provedení: pákové Chcete udělat perfektní šťouchané brambory? S naším mačkadlem nemůžete udělat krok vedle. Mačkadlo na vařené brambory, opatřené pákovým systémem pro minimální námahu. Mačkadlo je vyrobené z hliníkové potravinářské slitiny. Nevhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8006562141504 |
| Hloubka přepravní: | 9,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,43 kg |
| Objem přepravní: | 2,74995 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Typ: | mačkadlo na brambory |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
