máslenka 17,5cm MEADOW keramická
Kód: MA-267180
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka 17,5 cm, MEADOW, keramická. délka: 17,5 cm materiál: keramika Máslenka MEADOW, s krásným květinovým vzorem, se hodí pro uchování másla v ledničce i servírování másla při všedních a svátečních příležitostech. Máslenka je vhodná pro ruční mytí. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 8591022564271 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,91 kg |
| Objem přepravní: | 2,565 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
