máslenka 20x13x7cm skleněná
Kód: MA-369652
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka 20 x 13 x 7 cm, skleněná. rozměry: 20 x 13 x 7 cm horní díl: 15 x 10 cm dno: 20 x 13 cm materiál: sklo Skleněná máslenka je ideální pomocník při ukládání másla do lednice i jeho servírování při snídani.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8693357086692 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,722 kg |
| Objem přepravní: | 2,352 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
