máslenka AKCENT 18,5x12,5x8,5cm nerez
Kód: MA-287493
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka AKCENT 18,5 x 12,5 x 8,5 cm, nerez. rozměry: 18,5 x 12,5 x 8,5 cm materiál: nerez Nerezová máslenka AKCENT je ideální pomocník při ukládání másla do lednice i jeho servírování při snídani.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022399019 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem přepravní: | 2,52 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
