máslenka APETIT 17x10,5x6,5cm PH
Kód: MA-287494
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastová máslenka APETIT, rozměr 17 x 10,5 x 6,5 cm je ideální pomocník při ukládání másla do lednice i jeho servírování při snídani.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022384992 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 1,188 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
