máslenka BRILLANTE 17,4x12,4x6,2cm akryl/dřev.
Kód: MA-369809
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka BRILLANTE 17,4 x 12,4 x 6,2 cm, akryl / dřev. rozměry: 17,4 x 12,4 x 6,2 cm materiál: akryl, gumovníkové dřevo Dóza na máslo a sýry BRILLANTE. Podnos s rýhou z kvalitního gumovníkového dřeva, poklop acryl s dřevěným knobem. Sýr uzavřený poklopem na podnosu zůstane mnohem déle čerstvý a neosychá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590419043931 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,26 kg |
| Objem přepravní: | 1,365 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
