máslenka BRILLANTE 20x15x7,5cm akryl/dřev.bambus
Kód: MA-327190
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka BRILLANTE 20 x 15 x 7,5 cm, akryl / dřevo bambus. rozměry: 20 x 15 x 7,5 cm materiál: bambusové dřevo, akryl Bambusová dóza na máslo vám uchová vaše máslo v ideálních podmínkách a přitom je určená i na servírování. Dózu lze využít na skladování různých druhů sýrů. Tuto dózu můžete doplnit i o další výrobky z naší přírodní kolekce BRILLANTE BAMBOO.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8591022574874 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,46 kg |
| Objem přepravní: | 2,688 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
