máslenka EXCELLENT 17x10,6x5,5cm nerez
Kód: MA-327195
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka nerezová EXCELLENT o rozměru 17 x 10,6 x 5,5 cm, je užitečná pomůcka při skladování rozbaleného másla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8591022528211 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 1,188 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
