máslenka LAVENDER 17,5x13cm keramická
Kód: MA-325804
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka LAVENDER 17,5 x 13 cm, keramická. rozměry: 17,5 x 13 x 8 cm materiál: keramika Máslenka s dekorem levandule, fialovo - bílá glazura.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8591022334942 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,618 kg |
| Objem přepravní: | 2,7075 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
