máslenka obdél. 15x10cm PH mix barev
Kód: MA-280190
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka obdélníková 15 x 10 cm, PH mix barev. rozměry: 15 x 10 cm materiál: plast transparentní víko / barevná spodní část mix barev: bílá, šedá Obdélníková plastová máslenka pro uchování másla v lednici.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 5902443000195 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 0,825 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
