máslenka ovál 19x12cm PH mix barev
Kód: MA-307301
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Máslenka ovál 19 x 12 cm, PH mix barev. rozměry: 19 x 12 cm materiál: plast Oválná plastová máslenka pro uchování másla v lednici.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8592942200058 |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,108 kg |
| Objem přepravní: | 29,88 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 41,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
