Tento výrobek je vynikající k prosévání mouky, práškového cukru a ostatních sypkých hmot. Mechanické síto je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli s mechanickým systémem pro snadné prosívání.  Mechanické síto má dvojí prosévání díky dvěma vrstvám síta. Průměr nádoby i síta je je 10 cm. Výrobek vypadá jako větší kovový hrnek s dojitým úchytem na ruku.  Mechanická vlastnost spočívá v tom, že držíte nádobu a při držení ucha stisknete jeho druhou část. Tím uvedete do pohybu rotační část na sítu a umožníte cukru či jiné sypké hmotě rychlejší a posun a dvojité přesívání přes síto.  Výška násypné části je 8 cm a tato výška a mechanismus umožňuje nasypat do nádobky větší množství potraviny k přesývání.   Omývejte vodou s běžnými saponáty po omytí ihned usušte. Prodloužená záruka 3 roky.    


Zákazníci ke zboží zakoupili

Právě prodáno

Lock&Lock Sportovní láhev na pití 550 ml- zelená Veronika, Brno Před 28 min.

Orion 113089 Sada nerezového nádobí Anett 10 ks Pavla, Klabava Před 1 hod.

Orion 113089 Sada nerezového nádobí Anett 10 ks Pavla, Klabava Před 1 hod.

Orion pánev palačinková Grande 27 cm (112933) Ladislav, Bohuňovice Před 1 hod.

Plastový kanystr Plastimat 10l Hynek, Praha 6 Před 2 hod.

Mlýnek na mák šroubovací Jana, Havlíčkův Brod Před 3 hod.

Dortová forma s odnímatelným dnem 22cm Anna, Povrly Před 3 hod.

Tescoma Kastrol PRESTO s poklicí o 14 cm 1.0 l Marcela, Nýřany Před 3 hod.

Tenderizer na maso PRESTO Pavla, Příbram VIII Před 4 hod.

Victorinox 0.9561.63 RangerWood 55 kapesní nůž Zdenek, Pisek Před 4 hod.

Navštívené produkty

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.