medoměr
Kód: MA-330378
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Medoměr. Nerozbitný a odolný – měřič a zkumavka jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, díky čemuž je přístroj odolný proti poškození a poslouží po dlouhou dobu – vyberte si spolehlivost! Bezpečné měření bez ztrát nápoje – díky použití certifikovaného materiálu určeného pro styk s potravinami můžete vzorky odebrané k měření ve zkumavce znovu nalít do medového roztoku. Přesné a jednoduché měření – měřič poskytuje přesné údaje o obsahu cukru (vyjádřené ve stupních Ballinga) v rozmezí 10-50°Blg v nastaveních pro medovinu. Odběr z medoměru je konečnou hodnotou a nevyžaduje další přepočty. Snadné použití – díky čitelné stupnici s paletou barev a vyznačenými prahy pro různé druhy medovin (od čtyřnásobného po dvojnásobný) přečtete výsledky měření rychle a pohodlně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5904816024128 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 0,588 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 2,8 cm |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
