metla na šlehání pr.70mm nerez, rukojeť dřev.
Kód: MA-243426
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
metla na šlehání pr.70mm nerez, rukojeť dřev. rozměr: pr. 70 mm materiály: nerez, dřevěná rukojeť Šlehač slouží k rychlému a snadnému rozšlehávání -mouky s vodou, pudingu s mlékem, vajec... V domácnosti se určitě neztratí ani při zahušťování polévek či k přípravě omáček.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594014110784 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,148 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | kuchyňské pomůcky |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Typ nástroje: | metla |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
