metla na šlehání pr.70mm nerez, rukojeť nerez
Kód: MA-243445
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
metla na šlehání pr. 70 mm nerez, rukojeť nerez rozměr: pr. 70 mm materiály: nerez Šlehač slouží k rychlému a snadnému rozšlehávání -mouky s vodou, pudingu s mlékem, vajec... V domácnosti se určitě neztratí ani při zahušťování polévek či k přípravě omáček.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594014110814 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 1,81125 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | metla |
| Výška přepravní: | 34,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
