metla šlehací 25cm CULINARIA nerez s kuličkou
Kód: MA-325911
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šlehací metla 25 cm CULINARIA nerez s kuličkou. délka: 25 cm materiál: nerez 430 (18 / 0) 7 drátů - síla 1,4 mm Šlehací metla umožní bez větší námahy napěnit mléko, ušlehat šlehačku či bílky nebo namíchat omeletu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022346341 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,071 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,99 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | metla |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
