metla šlehací 25cm nerez CULINARIA
Kód: MA-369019
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šlehací metla 25 cm nerez CULINARIA. délka: 25 cm materiál: nerez 430 (18 / 0) 5 drátů - síla 1,4 mm Šlehací metla Vám umožní bez větší námahy napěnit mléko, ušlehat šlehačku či bílky nebo namíchat omeletu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022346303 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,972 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
