metla šlehací 30cm AKCENT nerez
Kód: MA-267341
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Metla šlehací 30 cm, AKCENT, nerez. délka: 30 cm šířka. 6 cm materiál: nerez Šlehací metla AKCENT, vyrobená z nerezové oceli, je určena pro profesionální i domácí použití. Metla je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje a lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní AKCENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022462799 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem přepravní: | 1,224 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
