metla šlehací 31cm CULINARIA rotační nerez
Kód: MA-325913
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rotační šlehací metla 31 cm CULINARIA nerez. materiál: nerez 430 (18 / 0) Univerzální rotační metla Vám umožní bez námahy napěnit mléko, ušlehat šlehačku či bílky nebo namíchat omeletu. Stačí na metlu zatlačit a šlehací část se sama roztočí. Opakovaným pohybem dolu a nahoru ji udržujete v neustálém pohybu. Díky malému průměru šlehací hlavice využijete ke šlehání i sklenice a úzké nádoby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022345818 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,124 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 1,824 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | metla |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
