metla šlehací 31cm nylon CULINARIA Grey
Kód: MA-370008
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Metla šlehací 31 cm, nylon, Culinaria Grey. délka: 31 cm hmotnost: 0,052 kg materiál: nylon barva: šedá myčka: ano Šlehací metla CULINARIA Grey z pevného a odolného nylonu. Náčiní je vhodné pro všechny druhy nádobí, zejména na výrobky s nepřilnavým povrchem. Vysoká teplotní odolnost (do 210 st. C).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022384572 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,052 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,26 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
