mincíř 100,0kg
Kód: MA-463195
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Přenosná pérová váha do terénu pro rybáře, myslivce, zahradíky apod. Maximální zatížení: 100 kgDoplňkové parametry
| Kategorie: | Váhy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8590804002833 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,605 kg |
| Objem přepravní: | 0,81 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
