minisekáček ruční pr.10,5x9,5cm PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-287802
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ruční minisekáček CULINARIA Latte s plastovou transparentní miskou o průměru 10,5 cm a nerezovými noži. Ostré nerezové nože nasekají ovoce a zeleninu na malé kusy. Jednotlivé díly sekáčku se snadno udržují.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky na nudle a těstoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022545331 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 1,656 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
