minutka digitální se stopkami pr.5,5cm BÍ
Kód: MA-347422
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: pr. 55 x 17 mm hmotnost: 27 g rozsah: doba až 99 minut, 59 sekund materiál: guma barva: bílá s magnetem pro upevnění montáž na zeď nebo postavení na stůl včetně 1 x LR44 baterie Digitální minutník se stopkami je praktická pomůcka nejen v kuchyni při vaření.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4009816019349 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 5,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Materiál: | guma |
| Napětí baterie: | 0 V |
| Objem přepravní: | 0,0605 dm3 |
| Počet baterií: | 0 |
| Průměr: | 5,5 cm |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Typ baterie: | LR44 |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
