minutník 9x7x5cm PH 38.1020
Kód: MA-347053
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 75 x 57 x 93 mm hmotnost: 82 g materiál: plast tažný mechanismus rozsah: doba až 60 min Klasický minutník umí oznámit Vámi určenou dobu do 60-ti minut a stává se tak velkým pomocníkem nejen v kuchyni při vaření.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4009816013279 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Materiál: | plast |
| Napětí baterie: | 0 V |
| Objem přepravní: | 0,456 dm3 |
| Počet baterií: | 0 |
| Průměr: | cm |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška: | 9,3 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
