minutník BERUŠKA PH 38.1025
Kód: MA-347033
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (pr. x V): 61 x 38 mm hmotnost: 55 g materiál: plast tažný mechanismus rozsah: doba až 60 min Designový minutník BERUŠKA umí oznámit Vámi určenou dobu do 60-ti minut a stává se tak velkým pomocníkem nejen v kuchyni při vaření.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4009816016539 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Materiál: | plast |
| Napětí baterie: | 0 V |
| Objem přepravní: | 0,169 dm3 |
| Počet baterií: | 0 |
| Průměr: | 6,1 cm |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška: | 3,8 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
