minutník pr.7cm nerez/ČER s magnetem CULINARIA
Kód: MA-327323
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Minutník pr. 7 cm, nerez / ČER, s magnetem, CULINARIA. průměr: 7 cm Kuchyňská minutka CULINARIA v černé barvě o průměru 7 cm, je vyrobena v retro designu. Minutka je velmi praktický pomocník do kuchyně. Na zadní straně má magnet pro snadné přichycení například na lednici.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8591022582732 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,155 kg |
| Objem přepravní: | 0,416 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
