minutník pr.9,5cm PH BÍ/ŠE CULINARIA
Kód: MA-287503
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Minutník pr. 9,5 cm, PH, bílo - šedý, CULINARIA. průměr: 9,5 cm materiál: plast barva: bílo - šedá Kuchyňská minutka CULINARIA je velmi praktický pomocník do kuchyně, který pohlídá čas za Vás, takže se můžete věnovat klidně jiné činnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022478806 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 1,4365 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
