minutník RAJSKÉ JABLÍČKO PH 38.1005
Kód: MA-347051
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (pr. x V): 64 x 49 mm hmotnost: 64 g materiál: plast tažný mechanismus rozsah: doba až 60 min Designový minutník RAJSKÉ JABLÍČKO umí oznámit Vámi určenou dobu do 60-ti minut a stává se tak velkým pomocníkem nejen v kuchyni při vaření.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 4009816294081 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Materiál: | plast |
| Napětí baterie: | 0 V |
| Objem přepravní: | 0,21125 dm3 |
| Počet baterií: | 0 |
| Průměr: | 6,4 cm |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška: | 4,9 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
