minutník VAJÍČKO nerez AKCENT
Kód: MA-267286
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Minutník VAJÍČKO, nerez, AKCENT. výška: 8 cm materiál: nerez Kuchyňská mechanická minutka AKCENT, v nerezovém provedení, ve tvaru vajíčka. Minutka je velmi praktický pomocník do kuchyně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022580356 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 1,4025 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
